VDU įkurta skaitmeninės humanitarikos laboratorija

VDU Daugiafunkcinio mokslo ir studijų centre, Leonido Donskio bibliotekoje pradėjo veiklą Skaitmeninės humanitarikos laboratorija, kuri papildė universiteto mokslo židinių, užsiimančių kompiuterinių technologijų taikymu tyrimuose, gretas. Laboratorijos tikslas, -sudominti socialinių ir humanitarinių mokslų studentus ir dėstytojus galimybe tyrinėti juos dominančius reiškinius pasitelkiant kompiuterinius duomenų gavybos, analizės ir vizualizavimo įrankius. Studentai ir dėstytojai galės praktiškai išbandyti įrankius specialiai tam skirtuose kompiuteriuose, kurių turinį prižiūri ir atnaujina Skaitmeninės humanitarikos bendruomenės nariai, o svarbiausia – galės mokytis bendradarbiauti peržengiant disciplinų ribas.

Nuoroda į interneto puslapį „SH Lab“ –>>
Renginio akimirkos galerijoje –>>