Skaitmeninė humanitarika. Akademinė diskusija

Akademinė diskusija
Skaitmeninė humanitarika – nauja mokslo ir studijų sfera?
2018 m. gegužės 8 d. (antradienį) 16.00 – 18.00 val.
VDU daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras
V. Putvinskio g. 23, 414 (Medijų studija)

Kviečiame VDU studentus, dėstytojus ir visus besidominčius dalyvauti diskusijoje apie skaitmeninių technologijų pritaikymą humanitariniuose moksluose. Aptarsime naujus skaitmeninius duomenų rinkimo, analizės ir vizualizavimo būdus, kaip jie gali būti naudojami visuomenės ir kultūros reiškinių tyrinėjimui, surinktos medžiagos pristatymui viešojoje erdvėje.
Tikimės, jog ši diskusija bus naudinga tyrėjams, dėstytojams, doktorantams, magistrantams, ieškantiems įdomių tarpdisciplininio bendradarbiavimo galimybių, o taip pat – mūsų universiteto pirmakursiams, antrakursiams ir savo disciplinose jau pažengusiems studentams, rengiantiems įvairaus pobūdžio studijų darbus, galvojantiems apie naujus ateities projektus, praktinio darbo perspektyvas.
Laukiame visų, kuriuos domina ši kūrybiška, vaizduotės ir iniciatyvos kupina veikla!

Darbotvarkė: įvadinis pranešimas, diskusija ir neformalus pabendravimas prie arbatos/ kavos puodelio.
Įvadinį pranešimą pristato prof. dr. Daiva Vitkutė-Adžgauskienė, doc. dr. Andrius Utka, dr. Marius Sirutavičius ir doc. dr. Egidija Kiškina.
Renginio organizatoriai – VDU Skaitmeninės humanitarikos bendruomenė.

Nuotraukoje VDU Skaitmeninės humanitarikos bendruomenės atstovai: iš kairės – dokt. Agnė Kalėdienė (etnologija), prof. dr. Tomas Krilavičius (IT), doc. dr. Egidija Kiškina (visuomenės grupių studijos), dr. Marius Sirutavičius (istorija), doc. dr. Andrius Utka (kompiuterinė lingvistika).

Žr. 2018-05-08 vykusio renginio nuotraukų galeriją—>>