Kviečiame į Skaitmeninės humanitarikos laboratorijos vasaros seminarąKviečiame į Skaitmeninės humanitarikos laboratorijos vasaros seminarą, skirtą humanitarinių ir socialinių mokslų studentams, doktorantams, dėstytojams ir mokslo darbuotojams!

Seminaras vyks š.m. birželio 26 d. (trečiadienį) 10.00 – 12.00 val. VDU Daugiafunkciame mokslo ir studijų centre, V. Putvinskio g. 23, 313 aud.

Vasaros pradžia yra geras laikas pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į naujus iššūkius. Jeigu domitės kompiuterinių technologijų taikymu socialiniuose ir humanitariniuose tyrimuose, norite pasimokyti išmaniau susirinkti sau įdomius duomenis ir juos analizuoti, o rezultatus pritaikyti studijose ir moksliniame darbe, nepraleiskite progos užsukti į šį seminarą.

Seminaro klausimai:
– Pitono programavimo kalba mano kompiuteryje – kodėl verta ir nuo ko pradėti?
– Skaitmeninės humanitarikos laboratorijos darbo aplinka – išmokime naudotis ir kurkime patys http://ktc.vdu.lt/skaitmenine-humanitarika

Seminare dalyvaus prof. J. Rimas Vaišnys (Jeilio universitetas), VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Kultūros tyrimų centro ir Kompiuterinės lingvistikos centro mokslo darbuotojai bei Informatikai.

Papildoma informacija:
– Seminaro dalyviams naudinga turėti savo nešiojamą kompiuterį su Wi-Fi.
– Po seminaro bus galima pabendrauti rūpimais klausimais su humanitarais ir informatikais, užsiimančiais skaitmeninės humanitarikos veiklomis.

Užsiregistruokite į seminarą, kad galėtume Jums atsiųsti daugiau informacijos:
https://forms.gle/cbo11enVGYxsRPRs9