Lietuvos akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams. Tyrimų 1-2 etapai.

Tyrimų 1-2 etapai

Tyrimų 3-4 etapai

Tyrimų interaktyvus žemėlapis

Lietuvių grupės Čikagoje

migracija-1

Visuomenės grupių tyrimai. Metinė apžvalga. 2011-2012m.

„Lietuvos Akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams“ (.pdf) –>

migracija-mokslo-studija

Lietuvos akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams. Mokslo studija

Autoriai: Egidija Ramanauskaitė, Juozas Rimvydas Vaišnys,
Aušra Kairaitytė, Andrius Buivydas.
Vytauto Didžiojo universitetas, 2013m.

Nuoroda, (.pdf) –>

seime-video

Diskusijos „Lietuvos Akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams“ vaizdo įrašas.

2013.09.13. LR Seimo Europos informacijos biuras

Žiūrėti vaizdo įrašą –>

interviu-studentai

Lietuvos akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams. Lauko tyrimai

Interviu su tyrimo dalyviais. Glazgo ir Kembridžo (JK) universitetai, 2012m. ruduo.

Žiūrėti vaizdo įrašą–>

seime-stendai

2013m. rugsėjo mėn. LR Seimo informacijos biure veikė informacinių stendų paroda, pristatanti mokslinį tyrimą „Lietuvos Akademinio jaunimo migracija: studijų aplinkos įtaka sprendimams“

LR Seimo informacijos biuras