Kultūros kalvė


Kultūros tyrimų centras kviečia jaunuosius tyrėjus pristatyti savo tyrimus. Kviečiame kultūrinius reiškinius tyrinėjančius bakalauro ar magistro studentus pristatyti savo tyrimus visuomenei. Manai, kad nesi pakankamai įgudęs pranešėjas ar tyrėjas? Nesvarbu! Mes tau turime pasiūlymą.

Kviečiame registruoti savo temą bei trumpą aprašymą, o konferencijos metu savo įžvalgas surašysi ant A3 lapo popieriaus. Konferencijos metu surinktus tyrimų pristatymus iškabinsime. Gegužės 4 dieną pakviesime Jus atvykti ir kartu su kviestiniais svečiais panagrinėsime šių temų pritaikomumą versle. Mūsų renginyje dalyvaus mokslo verslumą skatinantys verslo atstovai. Padedant konsultantams gal tau pavyks mokslinę idėją paversti realiai pritaikomu produktu versle arba visuomenėje.

Kokia iš to nauda? Pirmiausia, pasipraktikuosi pristatydamas savo tyrimus. Atvykę verslo inkubatorių specialistai pateiks pasiūlymus ir pastabas tam, kad tavo mokslo produktas taptų pritaikomas versle ar visuomenėje. Tau šis renginys turėtų būti aktualus, nes organizatoriai dalyviams suteikia pažymėjimą apie dalyvavimą konferencijoje.

Dalyvio registracijos forma